Szafki dolne

Szafki dolne są nieodłącznym elementem każdej kuchni. Dzielimy je np. na szuflady, wyciągi  cargo, szafki narożne oraz różnego typu sortowniki na odpady. Ze względu na najwyższą jakość produktów w tym dziale proponujemy Państwu akcesoria meblowe głównie dwóch renomowanych firm na rynku okuć i akcesoriów meblowych. Są nimi Blum oraz Peka - marki rozpoznawane na całym świecie. Zapraszamy na zakupy.

Podkategorie

 • Wyciągi cargo

  Prawidłowo zaprojektowana kuchnia gwarantuje maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a to zapewnią systemy cargo firmy Peka.

  W swojej ofercie posiadamy wyciągi cargo, które zapewnią komfort i organizacje pracy w kuchni.
  Poniżej przedstawiamy rozwiązania do szafek o szerokościach frontu: 150, 200, 250, 300 i 400 mm. 
  W wyciągach cargo firmy Peka jest do wyboru szeroka gama różnego rodzaju wykończeń, do Państwa wyboru pozostają kosze wykonane z chromowanego drutu, z pełnego dna w kolorze białym lub szarym z relingiem okrągłym lub w wykończeniu Arena Style. Występują też wyciągi cargo, które posiadają półki wykonane w całości z metalu np Snello.

  W części oferowanych w naszym sklepie wyciągów cargo istnieje możliwość zawieszania półek na różnych wysokościach, co pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni użytkowej.

 • Kosze na odpady

  Kosze na odpady, oferowane w tej kategorii spełniają najwyższe wymagania oraz dają możliwości segregacji śmieci. Każdy segregator na odpady powinien maksymalnie wykorzystywać wnętrze szafki, aby zapewnić użytkownikowi kuchni optymalne jego zagospodarowanie oraz nie przeszkadzać w poruszaniu się po niej.

  Segregatory firmy Peka spełniają te wymagania oraz dają możliwość segregacji odpadów.

  Planując lub modernizując swoją kuchnie uwzględnijmy najnowsze rozwiązania oraz akcesoria meblowe, przy których zastosowaniu segregowanie odpadów może być proste i nie kłopotliwe. W Polsce tradycyjnie już szafka zlewozmywakowa a w niej zwykłe wiaderko. Tu proponujemy Państwu zmianę na nowoczesne systemy koszy na odpady. W naszej ofercie znajda Państwo kosze o różnej ilości pojemników na różne odpady.

 • Szuflady Blum Tandembox Antaro

  Szuflady TANDEMBOX Antaro firmy Blum zachwycają użytkowników mebli i stolarzy sprawdzoną techniką. System szuflad TANDEMBOX Antaro sprawił, że pojawiła się nowa linia z wieloma możliwościami projektowania.

  TANDEMBOX Antaro cechuje prosta forma - w wariancie z relingiem czy jako szuflada z wysokimi ściankami i bocznymi elementami dekoracyjnymi. Wszystkie elementy szuflady są do siebie kolorystycznie dopasowane.

  Oferta Tandembox Antaro obejmuje trzy kolory ze stali: jedwabiście biały, szary i brunatno czarny oraz wariant ze stali nierdzewnej inox.

  Wypuszczając na rynek szufladę TADEMBOX Antaro firma Blum sprawiła, że mogą Państwo urzeczywistnić swoje życzenia odnośnie projektowania. Istnieje możliwość wykonania mebla z opcją szuflad wewnętrznych, szuflad z frontem wysokim, z relingiem podłużnym lub wysokimi ściankami bocznymi.

  System szuflad Tandembox Antaro daje możliwości tworzenia rozwiązań specjalnych takich jak szuflada zlewozmywakowa Blum, SPACE TOWERszafa na zapasy, lub rozwiązanie do szafek narożnych SPACE CORNER.

  Stosując szuflady TANDEMBOX antaro otrzymujecie Państwo do swojej dyspozycji kompletny program szuflad, który można zastosować przede wszystkim w kuchni, ale też w łazience pokoju dziennym lub stosując elementy dekoracyjne w pokoju dziecięcym. Tandembox Antaro daje możliwość realizacji wszystkich rozwiązań.

  Szuflady Tandembox Antaro można stosować z trzema różnymi technologiami firmy Blum:
  BLUMOTION – ciche i delikatne samo domykanie szuflady
  TIP-ON – do szuflad bez uchwytów, szuflada otwiera się poprzez jej przyciśniecie (ta opcja wyklucza BLUMOTION)
  SERVO-DRIVEelektryczne otwieranie szuflad, szuflada wysunie się poprzez jej dotknięcie, a przy zamykaniu szuflada zamknie się cicho i delikatnie dzięki BLUMOTION

 • Prowadnice kulkowe do szuflad

  Oferowane w tym dziale prowadnice kulkowe dzielimy na cztery różne typy. Należą do nich:

  Prowadnice kulkowe PUSH TO OPEN – otwieranie szuflady odbywa się po przez jej przyciśniecie a zamykanie poprzez lekkie domknięcie.

  Prowadnice kulkowe z hamulcem inaczej nazywane prowadnice kulkowe z cichym domykiem – otwieranie szuflady odbywa się za pomocą uchwytu a przy zamykania zadziała system, który sprawi, że szuflada zamknie się cicho i delikatnie.

  Prowadnice kulkowe z dociągiem – w tej wersji prowadnic zadziała mechanizm samodociągu, ale bez opcji cichego i delikatnego domyku.

  Prowadnice kulkowe bez dociągu – po prostu luźne prowadnice bez systemów typu cichy domyk czy dociąg.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 161 elementów