Szuflady Blum Tandembox Antaro

Szuflady TANDEMBOX Antaro firmy Blum zachwycają użytkowników mebli i stolarzy sprawdzoną techniką. System szuflad TANDEMBOX Antaro sprawił, że pojawiła się nowa linia z wieloma możliwościami projektowania.

TANDEMBOX Antaro cechuje prosta forma - w wariancie z relingiem czy jako szuflada z wysokimi ściankami i bocznymi elementami dekoracyjnymi. W...

Szuflady TANDEMBOX Antaro firmy Blum zachwycają użytkowników mebli i stolarzy sprawdzoną techniką. System szuflad TANDEMBOX Antaro sprawił, że pojawiła się nowa linia z wieloma możliwościami projektowania.

TANDEMBOX Antaro cechuje prosta forma - w wariancie z relingiem czy jako szuflada z wysokimi ściankami i bocznymi elementami dekoracyjnymi. Wszystkie elementy szuflady są do siebie kolorystycznie dopasowane.

Oferta Tandembox Antaro obejmuje trzy kolory ze stali: jedwabiście biały, szary i brunatno czarny oraz wariant ze stali nierdzewnej inox.

Wypuszczając na rynek szufladę TADEMBOX Antaro firma Blum sprawiła, że mogą Państwo urzeczywistnić swoje życzenia odnośnie projektowania. Istnieje możliwość wykonania mebla z opcją szuflad wewnętrznych, szuflad z frontem wysokim, z relingiem podłużnym lub wysokimi ściankami bocznymi.

System szuflad Tandembox Antaro daje możliwości tworzenia rozwiązań specjalnych takich jak szuflada zlewozmywakowa Blum, SPACE TOWERszafa na zapasy, lub rozwiązanie do szafek narożnych SPACE CORNER.

Stosując szuflady TANDEMBOX antaro otrzymujecie Państwo do swojej dyspozycji kompletny program szuflad, który można zastosować przede wszystkim w kuchni, ale też w łazience pokoju dziennym lub stosując elementy dekoracyjne w pokoju dziecięcym. Tandembox Antaro daje możliwość realizacji wszystkich rozwiązań.

Szuflady Tandembox Antaro można stosować z trzema różnymi technologiami firmy Blum:
BLUMOTION – ciche i delikatne samo domykanie szuflady
TIP-ON – do szuflad bez uchwytów, szuflada otwiera się poprzez jej przyciśniecie (ta opcja wyklucza BLUMOTION)
SERVO-DRIVEelektryczne otwieranie szuflad, szuflada wysunie się poprzez jej dotknięcie, a przy zamykaniu szuflada zamknie się cicho i delikatnie dzięki BLUMOTION

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów